Poděkování

Red rose Clapping Red rose Kissing Red rose Clapping Red rose
Říjnový sraz je za náma a já přicházím s poděkováním.Chtěla bych poděkovat všem,, vanilkám ,,
Zahájení srazu bylo sice malinko smutné a pro mě bolestivé.Vy kteří jste se zúčastnili znáte okolnosti, nemíním a ani nechci rozepisovat důvod který byl pro mě citlivá záležitost.Se slzičkama v očích jsem řekla že sraz je předposlední,ale ???
po překrásně stráveném víkendu jsem změnila názor a můžu vás ujistit že jarní sraz bude a budou i následující akce.Je to vždy srdeční záležitost která nás nabije na hodně dlouhou dobu.Zima je dlouhá a aspoň máme z čeho čerpat a těšit se na další setkání které není jen o sladkém tvoření ale i o radostech a starostech všedního života.Je potřeba vyslechnou,pomoct a poradit v danných situacích i když to není kolikrát jednoduché, ale jsme lidi a ten život je velmi krátký a proto je potřeba pohladit po duši každého kdo to potřebuje.
Takže ......jedeme dál a nenecháme si tyto vzácné chvíle ničím a nikým vzít.
Nová vanilka se mi svěřila že měla obavu jak vše bude probíhat a že měla strach zda mezi nás zapadne.......její obava prý byla naprosto zbytečná protože si připadala že přišla do velké rodiny kterou dlouho neviděla.Vřelé přijetí a atmosféra jí mile překvapilo a je hrdá na to že se může hlásit k vanilkám.
Celé nedělní odpoledne mi naskakovala jedna zpráva za druhou. Bylo to vřelé poděkování a povzbuzující slova které potěší ze všeho nejvíc.To co jsme prožili nám nikdo nevezme a vzpomínky jsou věčné.Jsem hrdá na to že jsem to právě já kdo dává dohromady tento babinec plný lásky,porozumění a srandy kterou po celou dobu srazíku zažíváme.
Děkuji Libušce Začalové za trpělivost při předvádění a vysvětlování u každičké květinky která nás zrovna napadne.Libuško tvoje květy jsou bezkonkurenční a vždy máš nové nápady na další nádheru.Tvoje práce s barvičkami bere dech a ani matka příroda by se nemusela stydět.
Zdence Schmidtové za kouzelné tvoření které nám vyloudí úsměv na tváři a vrátí nás do dětských let.
Radunce a Žanetce Škopánovým za úžasné postavičky.Holky málo kdo je ochoten se podělit o cenné rady které dlouhou dobu hledá po nocích na netu.
Aničce Bryndzové za ukázku při zdobení perníčků,které jí napekla Dášenka Kropáčková i když měla bolesti zad a velikou bolest na srdíčku.Poděkování patří i Bohunce Kolkové která Aničce byla k ruce a pod jejich rukama kvetla nádhera která se nedá ani popsat.Když jsem viděla korpus který se měl stát kačenkou tak jsem si nedovedla představit jak jde něco takového udělat.....jde!
Piškot se pomalu měnil v krásně propečenou kačku a knedlík se zelím byla ta třešničku na dortu.Perfektní nedělní oběd kterému chybělo jen to orosené pivo.
Danuška Valoušková,Lenka Krausová a Zdenka Schmidtová...perfektní a usměvavá trojka se střídala a doplňovala při dokončení patrového dortu který byl po naaranžování květin které Libuška připravila okouzlující.Holky moc děkuji
Drahuška Daňková a Lenka Mauserová byli vždy tam kde je bylo nejvíce potřeba.Jsem vděčná za to že jsem se na vás mohla spolehnout a obrátit se z jakýmkoliv problémem.
Dále patří poděkování Ivanovi Vlčkovi za ukázku krajky která nedá spát mnohým z nás.Je vidět že i chlap se může posadit k cukrařině a není pro něj problém vytvořit překrásné drátkované květy.
Málo která z vás ani nepostřehla že se mezi náma celou dobu až do nočních hodin pohyboval vedoucí univerzitního centra pan Horáček který se zájmem a údivem sledoval veškeré dění.Děkujeme že nám umožňujete se setkávat právě ve Šlapanicích.Tyto prostory jsme si zamilovali a jinde si sraz nedovedeme ani představit.
Poděkování patří také Laďovi Říhákovi který se neúnavně staral o náš pitný režim a prevenci proti všem nemocím.
Poděkování patří i firmě Puratos která nás obklopila dobrůtkama ze své dílny.Ukázka belgických pralinek neměla chybu.Děkujeme že jste nám umožnili nákup vašich produktů a noční dodávku zboží až do domu.....
Prodejna Gostol nám umožnila nákup pomůcek které,tak moc potřebujeme při tvoření.Mile mě překvapil dárek pro každou z nás a je vidět, že nás berou jako vanilky.Příští rok se na vás obrátíme opět a to z důvěrou za váš profesionální postoj za který vám patří to krásné slovíčko ,,děkujeme,,
Opět nezklamala Miluška Friedlová která nás zásobila formičkama ze silikonu,zjišťuji, že ,,nutně ,,budu potřebovat další a další.
Krásný pohled byl na chlapi kteří čekali na své drahé polovičky a i když už byla hluboká noc nevytrácel se jim z obličeje úsměv a porozumění.
Nerada bych na někoho zapoměla,proto chci poděkovat všem účastníkům za překrásné chvíle ve vaší společnosti.
Už teď se těším na jarní ,,slet,,

Děkuji Red rose Kissing Red rose ....Wendy
Red rose Kissing Red rose Red heart Red rose Kissing Red rose

Red rose http://libuska123.galerie.cz/# Red rose

DSC01070.JPG
10
Průměrné hodnocení: 10 (hlasovalo: 3)

Ahoj Vanilky

Obrázek uživatele carmila

Vsechny Vas zdravim a velkou zvedavosti a nedockavosti jsem si precetla jak bylo na srazu ve Slapanicich Open-mouthed ,podivala jsem se na Vase fotky,a uzasna atmosfera s nich jen sala, jen se na fotky divam a nezbyva nez tise zavidet (v dobrem slova smyslu).Strasne rada bych se take priste jela podivat a poznat Vas osobne,uz jen z prispevku ,ktere zde ctu je asi opravdu setkani s Vami,zazitek a rovna se rodine zalezitosti. A tech veci co tam musi byt k videni,pisete zde i o CDckach,to se da take od Vas koupit?Mohla bych se zeptat, jestli, bude jeste nejake misto na pristi sraz pro me a na kdy se sraz planuje??Vsem preji hezky vecer a moc se tesim na setkani s vami,jestli budu moc mezi Vas prijed,dekuji Carmila Clapping Kissing

Carmilko dvd se opravdu

Obrázek uživatele Wendy

Carmilko dvd se opravdu dají koupit u nás.Už je jich víc a toto poslední ze sobotního srazu šlo teprve na zpracování.Bude to chvilku trvat a až bude hotové oznámím to.
I když termín srazu nikdo veví,už je téměř plno,takže pokud máš opravdu vážný zájem přidat se do našich řad,napiš mi co nejdříve Wink

carmilo,,, dám ti radu, jen

Obrázek uživatele zacalova

carmilo,,, dám ti radu, jen to nikomu neříkej. Jestli máš zájem o srazík na jaře - nahlas Wendy-Lence Wink čím dříve tím lépe. Giggle

MILÁ WENDY

Z CELÉHO SRDÍČKA TI MOC DĚKUJI ZA SRAZ, Clapping Red rose Kissing
JAKO VŽDY BYL PROGRAM I ATMOSFÉRA SUPROVNÍ A PERFEKTNĚ PŘIPRAVENÉ.
UŽ SI NEDOVEDU PŘEDSTAVIT, ŽE BYCH SE S VÁMI DVAKRÁT DO ROKA NEVIDĚLA.
JE TO PRO MĚ JAKO DROGA, VŽDYCKY MĚ TO NABIJE POZITIVNÍ ENERGIÍ. Red heart
JEŠTĚ JEDNOU TI MOC DĚKUJI ZA TO, ŽE SES ROZHODLA POKRAČOVAT. Kissing
Jiřinka

Jiřinko opravdu droga

Obrázek uživatele Wendy

Jiřinko opravdu droga Wink

Milá "moje" Vanilková

Milá "moje" Vanilková rodinko, jsem ráda, že jsem tyto stránky před x lety objevila a že fungují na 1 Red heart . Jsem ráda, že můžu být osobně na srazích a osobně se s Váma potkávat. Každý máme kupu starostí, ale právě atmosféra na těchto srazech nám dopřeje ten luxux, že na ty běžné starosti zapomenem. Za což jsem Vám nesmírně vděčná. Já už zápolím s vánočním cukrovím, takže zde budu minimálně, tak Vám přeji, ať Vám to super peče. Tak ještě jednou všem díky, zvláště organizačnímu týmu pod vedením našeho Wendýska Kissing Kissing Kissing , a přeji pěkné podzimní dny.Romča

Romčo taky jdu od pondělka

Obrázek uživatele Wendy

Romčo taky jdu od pondělka na pečení,tak toho času bude málo,ale na ,,Vanilkovic,, si vždy čas najdu Wink

Leni a Libuško

Obrázek uživatele Dagmar Kropackova

koukám co všechno už děvčata napsala a mám na srdci totéž tak se nebudu opakovat. Srazík byl moc fajn a těším se na další. Hlavně děvčata nezapomeňte odpočívat a nabírat hodně sil na příště. Red heart Jste obě zlatéééééé! Red rose Thumbs up Kissing Dáša

Dášenko,tři dny jsem

Obrázek uživatele Wendy

Dášenko,tři dny jsem odpočívala a už funguji na 99% Giggle moc zdravím a posílám Kissing

Leničko,musím se připojit

Obrázek uživatele lenka m

Leničko,musím se připojit ke všem,co tu pějí chválu na sraz a vše kolem něj,byla jsem zase úplně nadšená a jsem moc ráda,ž Vás všechny znám Kissing Kissing ale největší dík patří tobě,protože to všechno dáváš dohromady a myslím,že nikdo z nás,si pořádně ani neumí představit,kolik Tě to stojí sil a času,tak ještě jednou děkuji a jsem kdykoli připravená Ti pomoct,no a kde bychom všichni byly bez Libuščiných stránek?to doopravdy nevím Giggle jste úžasné Red rose Red rose Lenka

Leni byly by jsme v ......

Obrázek uživatele Wendy

Leni byly by jsme v ...... Giggle co si budem povídat Wink

Teda vanilky,

Obrázek uživatele Gabriela

Vy uz jste na peceni "zblbly" i Natalku? Giggle Doufam, ze Vas nebacala, to ona Adriennce delavala, i kdyz vi, ze se to nesmi. Sraz musel byt uzasny. Fotky jsou krasne a moc Vam to slusi.

Gábinko,když už jsi

Obrázek uživatele Wendy

Gábinko,když už jsi nemohla být na srazu ty tak aspoň Natálka Wink a babičce doma říkala že příště jede zase Giggle

Tak je nahlasena?

Obrázek uživatele Gabriela

Mas ji zapsanou? Wink

Natálku si vkládám do

Obrázek uživatele Wendy

Natálku si vkládám do pořadníku Giggle

jo,,,ale musím ji něco

Obrázek uživatele zacalova

jo,,,ale musím ji něco ušít,,,nemá co na sebe Giggle

No to mě Libuško

Obrázek uživatele Wendy

No to mě Libuško zaráželo...taková zima a Natálka byla jen tak,doufám že nemá kašílek Giggle

Wendy,

Obrázek uživatele Gabriela

to ji naucila Adriennka. Teda ne ze by chodila jen tak Adriennka, ale Natalka ta byla svlecena furt. Ja jsem doted nepochopila, proc Adrienne v obchode vymysli, ze chce takovou ci "makovou" panenku, protoze s takovyma satickama jeste nema, kdyz pak prvni co udela, tak jsi vyslece a panenka je permanentne naha jak palec.

ona je úplně OK ale já a

Obrázek uživatele zacalova

ona je úplně OK ale já a Pepíno jsme marod Sick
jen ať se Adriennka nedozví, že byla jen tak na lehko I don''t know

Měla jsi s Pepínem

Obrázek uživatele Wendy

Měla jsi s Pepínem pořádně pálit červa...já jsem zdravá jak rybička Wink

Ja ji znam,

Obrázek uživatele Gabriela

ona proste musi byt vsude, taky podle toho vypada. Giggle Tak snad sekala dobrotu. Tady dost vymyslela a Adriennka se s ni hodne natrapila. Giggle Ale vzpomina na ni. Pry je ji smutno. Ona mela pry takove velke tvaricky. A po srazu s tolika sikulkama a dobrotama asi i brisko. Open-mouthed

Holky zlaté

10

Ahoj Libuško a Wendy, chci Vám poděkovat, že jsem se mohlla zúčastnit tohoto srazu. Jsem na srazu podruhé a holky nevíte, jak moc jsem se těšila. Po zahájení si nedovedete představit, jak jsem byla zklamaná. Vděčím Libušce a opět ji za to děkuji, že mě naučila drátkovat kytičky, ani nevíte holky, jak jsem tomu propadla. Vím, že pořádání srazu je vyčerpavající, ale holky podělte se s námi o úkoly a prosím pokračujte dál. Dnes, jak jsem si přečetla, že se bude pokračovat dál, ani nevíte jak jsem rádá. Přeji hodně zdravíčka všem vanilkám a hlavně abychom se zase sešly v plné parádě, moc se těším na další sraz Kissing Kissing Kissing Kissing Anna

Aničko neboj....jedeme dál

Obrázek uživatele Wendy

Aničko neboj....jedeme dál a s tou pomocí, tě beru za slovo Wink

Leni,

nádherne si to napísala a dievčatá pripísali komentáre, v ktorých vystihli všetko čo by som aj ja popísala, nebudem sa teda opakovať, len ešte raz tebe, Libuške aj všetkým zúčastneným z celého srdca ďakujem za úžasný víkend, chvíle prežité s vami sú nezabudnuteľné a jedinečné, dobíjajú ma obrovskou energiou a dávajú veľa sily a odhodlania do ďalšieho tvorenia, ale sú to zároveň aj krásne chvíle strávené v kruhu môjmu srdiečku veľmi blízkych ľudí, vždy ochotných a nápomocných nielen v otázkach cukrárčiny, ale aj z ľudskej stránky. Leni, veľmi sa teším, že zrazy budú pokračovať aj naďalej, mňa vtedy až pri srdci pichlo keď si povedala, že to je predposledný zraz... držím palce, aby nabudúce všetko klaplo tak ako má a keby niečo... veď vieš... Red rose Kissing Red heart Red rose

Aničko tvoje řádky čtu

Obrázek uživatele Wendy

Aničko tvoje řádky čtu se slzičkama v očích.Víš jaký problém se řešil před srazem a proto bych ti chtěla moc poděkovat za rychlou pomoc.Už dávno vím že je na tebe spolehnutí a těším se na další spolupráci Kissing

Leni,

vždy pripravená! Kissing

Laďa Řihák

Wendy,děkuji Ti za poděkování o pitný režim a prevenci proti nemocem a doufám,že mi příště nachystáš také jmenovku-stačí Laďa,ať na mne nevoláš Řiháku!!!Nebo se mám zaregistrovat mezi vanilky?? Giggle Giggle Slivovice se pálí a na další sraz,budu opět připraven!!
PS zdravím Luboše!!

Laďo jmenovku budeš

Obrázek uživatele Wendy

Laďo jmenovku budeš samozřejmě mít Kissing i první pomoc je na srazu velice důležitá.
Pozdrav jsem vyřídila, ty opatruj Jitušku a už teď se těšíme na jaro Wink

Leni

Obrázek uživatele bohunka

vanilky už tady napsaly všechno to, co jsem měla na srdíčku i já.Prostě- na srazíku to nemělo chybu.Člověk se tam naučí spoustu věcí.Něco prostě musíš vidět na vlastní oči,alespoń já jsem takový případ.A navíc- ta atmosféra je tam tak úúúžasná, že si vůbec neumím představit, že bych mezi tak báječnýma šikulkama nebyla!!!!!! A nejen že se naučím ale navíc přijdu i na jiné myšlenky, pročistím si hlavu. Takže Leničko a Libuško , koukejte se držet, ať se na jaře zase sejdeme.Mooooc by se mi po tom stýskalo Embarrassed Crying A jasně že když budeš potřebovat s něčím pomoct, jsem ti k dispozici.Vím, že zorganizovat to všechno je úkol opravdu nelehký.Ale vždycky to stojí za to. Thumbs up Clapping Proto tobě, Libučce, a všem ostatním patří velikánský dík Kissing Kissing

Bohunko ještě že tě mám

Obrázek uživatele Wendy

Bohunko ještě že tě mám kousek od baráku a můžu zajít na Coffee cup

Leničko,

Obrázek uživatele Radka Skopanova

nedá mi to, abych ti po všech těch krásných slovech něco nenapsala.Si naše zlatíčko a dobrá dušička,která vždy ochotně pomůže a poradí.Taková naše máma chránící své ratolesti.Bez tebe a všech ostatních děvčat si už neumím život představit.Jsem moc a moc ráda, že sis vše nechala projít hlavou a počáteční trápení hodila za hlavu.Jak už ti psala Zdenička i já s holkama ti vždy, když řekneš moc ráda pomůžu .Není možné ,aby si vše nechala jen na sobě.Je to moc vyčerpávající a ty i Libuška si zasloužíte úlevu a odpočinek.Holky zlatý, šetřete se a čerpejte tolik potřebnou sílu abyste dál rozdávaly radost ,pohodu a nové nápady.Moc se těším na setkání s vámi na příštím srazíku.Radka Kissing Kissing

Radunko rozkaz !!!

Obrázek uživatele Wendy

Radunko rozkaz !!! Kissing

Ahoj děvčata,

Obrázek uživatele Maruš

já jsem sice nebyla ve Šlapanicích, ale moc jsem na vás v nemocnici myslela. I když nevím, co se při zahájení stalo,jsem ráda, že vše dobře dopadlo a bude se pokračovat dál Smile . Program ve Šlapanicích je podle nich odvozen , je vždy kvalitně našlapaný a pro jednu nebo i pár osob je organizace na tak vysoké úrovni náročná a vyčerpávající. Je dobře, že se zapojí každý, kdo má co ukázat nebo může něco zajistit Clapping .

Maruško vše dopadlo

Obrázek uživatele Wendy

Maruško vše dopadlo dobře, ale ty se šetři ať jsi co nejdřív v pořádku a můžeš mezi nás Kissing

AHOJ MARUŠKO,BYLO TO

Obrázek uživatele Diana307

AHOJ MARUŠKO,BYLO TO ÚŽASNÉ SETKÁNÍ,ŠKODA,ŽE JSI NEBYLA S NÁMI.TAK PŘÍŠTĚ.PŘEJU TI,AŤ SE BRZY UZDRAVÍŠ.PA PA. Smile Diana307

Ahoj Leni , konečně jsem

Ahoj Leni , konečně jsem se dostala na web, tak snad mě to už nebude zlobit, chtěla bych ti taky poděkovat, jako ostatní Vanilky. Jsem moc ráda, že jste mě vzali mezi sebe. Cítila jsem se s vámi moc dobře, hodně jsem se přiučila. Líbí se mi, že se každá ochotně dělí se svými zkušenostmi a žádná není namyšlená, když je v něčem lepší než ostatní. Přeji všem hodně povedených dortíků Kissing Zlatka

Zlatíčko jsem ráda že

Obrázek uživatele Wendy

Zlatíčko jsem ráda že jsi nebyla zklamaná a užila si to.Zkušenosti se musí předávat dál Thumbs up
Jinak jsi to napsala krásně a upřímně,,o tom to je,, Kissing

Vanilky děkuji za krásné

Obrázek uživatele Wendy

Vanilky Kissing
děkuji za krásné komentáře a povzbuzení.Každá bolístka časem přebolí a já už dnes vím že opravdu,,jedeme dál,, Cool tu káru potáhnu pokud mi občas zatlačíte Giggle
Už teď se mi hlavou honí nové nápady na jarní sraz a pokud vše klapne tak jak si plánuji....bude to bomba Wink
Děkuji všek kteří mi podali pomocnou ruku v předvádění a organizování akce.Nezapomenu a vaší nabídku přijímám Kissing
Aspoň vám touto formou chci zdělit: mějte strpení na poštu kterou se prokousávám,tentokrát je to nadlidský výkon Eye-rolling ale na nikoho nezapomenu Kissing

Leničko

chtěla bych se připojit k ostatním vanilkám a poděkovat za krásně prožitý víkend jak tobě, Libušce a ostatním. A jsem moc ráda, že jsi upustila od toho nesmyslu nepořádat další srazy. Víš, že se na mě můžeš spolehnout a budu ti pomáhat jak jen to půjde. Ještě jednou moc děkuji.

Drahuško díky,jsi poklad

Obrázek uživatele Wendy

Drahuško díky,jsi poklad Kissing

Ahoj Leničko, jsem moc

Obrázek uživatele koala1

Ahoj Leničko, jsem moc ráda, že s organizováním srazu nekončíš. Myslím že by to byla obrovská škoda, spousta z nás za ten problém který vznikl nemůže, a bylo nám líto to vše skončit. Já si tě nesmírně vážím pro tu obětavost a trpělivost kterou do organizování srazu vkládáš, já bych to nedala. Proto ti vždy ráda aspoň trochu pomůžu ať už je to v předvádění, uklízení ze stolů, nebo mytí nádobí, je mi to jedno. Jen zadej úkol,můžeš se spolehnout, Sama si vždy odnesu nějakou novinku, objevím nějaké nové tvořítka, (které samozřejmě nutně potřebuju,že) atd. Teď například mi Jaruška popsala její úžasný robot a už mi šrotí v hlavě jak přesvědčit manžela , že ho nutně potřebujem,samozřejmě oba, proto ta dvojnásobná cena že? Není nad osobní kontakt s děvčaty. Navíc je tam i legrace spousta dobrého papáníčka a to kouzelné počasí které nám zatím vždy vyšlo, ať to bylo ve Šlapanicích nebo v Kunčicích. Sraz se povedl jako vždy na jedničku a to díky tobě, tak pevné nervy a věřím že v dubnu se opět sejdem aspoň v tom počtu co teď. Byla jsem všeho všudy od začátku svého pečení na svém 1.srazu v Čechách a ten už prý organizačně padl, na další už jsem začala jezdit za Vámi do Šlapanic, protože to mám blíž a strašně moc jsem si vás oblíbila, tak by mi bylo líto kdyby to taky mělo takhle dopadnout. Leni, jestli ti to zdraví dovolí, tak si nás drž pod křidýlkem. papa Zdenka

Zdeni, napsala ji to

Zdeni, napsala ji to úžasně !!! K tomu snad není co dodat !!! Red heart
Kde můžu, pomůžu, vždycky se přiučím něco nového a hlavně se potkám s úžasnýma vanilkama !!!
Leni, taky budu tlačit tu káru, když bude potřeba Wink

Leni ty s Danuškou budete

Obrázek uživatele Wendy

Leni ty s Danuškou budete dělat blinkry Giggle neboj už mám pro vás úkol Kissing

Zdeni slibuji že budu

Obrázek uživatele Wendy

Zdeni slibuji že budu dělat kvočnu Giggle bez tebe si sraz už nedovedu představit,jsi neúnavný tahoun plný elánu Kissing

wendy

když jsi nám sdělila na srazu ,že končíš napřed ve mě hrklo,ale potom jsem si řekla,že ti to stejně nevěřím,protože ty bez nás přece nemůžeš být tak ,jako my bez tebe Wink Giggle Clapping Red heart

Miladko máš

Obrázek uživatele Wendy

Miladko máš pravdu,nemůžu Kissing

Ahoj Leničko, já jsem sice

Ahoj Leničko,
já jsem sice na srazu nebyla a tak nevím proč jsi uvažovala o ukončení srazů,ale musela jsi mít vážný důvod,když jsi se tak rozhodla a vanilkám to na srazu sdělila.I přes ty nádherné výtvory,na kterých jste celé dva dny pracovaly,si myslím,že většina vanilek stejně stále myslela na Tvá slova!!!
Dnes se všem vanilkám ale konečně ulevilo!!Jsem ráda,že jsi přehodnotila své rozhodnutí.Vlastně si ani neumím představit nějaký sraz bez Tebe.Jsi hlavní součástí jedné velké rodinky Vanilkovic!!!Jsem ráda,že do ní můžu patřit i já. Smile Smile
P.S: Každé stádo musí mít svého vůdce!! Giggle Giggle

Evi děkuji za upřímná

Obrázek uživatele Wendy

Evi děkuji za upřímná slova a musím napsat že ta Vanilkovic rodina sedí Wink

Tak to máš pravdu bez

Obrázek uživatele zacalova

Tak to máš pravdu Clapping Wink Clapping bez Lenky by to nebylo ono, je to živel Giggle, je všude kde je jí třeba. Já se vždy vše dozvídám až po srazu a koukám jako blázen co všechno jste stihli.
Lence nezbývá jen Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping Red lips Red heart

Libuško já jsem jako

Obrázek uživatele Wendy

Libuško já jsem jako vítr....však víš Kissing

Reklama