Poděkování....... 30.4 - 1.5. 2011

Poděkování.......

První májový den je za náma a já přicházím z poděkováním.Nevím jestli to připadá jen mě,ale víkend nějak strašně rychle utekl. Teď už jen budeme vzpomínat na krásné chvíle a vstřebávat veškeré informace (a že jich je).Jsem vždy šťastná že vás mám všechny kolem sebe a zapomenu na všední denní starosti.
V první řadě bych chtěla poděkovat Vlaďce Prokešové že přijela s 16 denním uzlíčkem štěstí a tím uvedla malého ,,Piškotka ,, do Vanilkovic rodiny.Vlaďko děkujeme a přejeme hlavně hodně zdraví ať vám synáček dělá jen samou radost.Nezapomeň mu připomínat kolik má tetiček po republice (i v zahraničí) které ho milují.
Danušce a Lence za překrásný koráb,holky já věděla že je na vás spolehnutí a nikdy zezklamete.I když bylo počasí na ... tak jste se k tomu postavily a když jsem viděla jak vám to jde od ruky tak myslím že kde jaký zručný truhlář a kutil by vám mohl závidět vaše ručičky.
Vlastičce za překrásný karlovarský porcelán,který neměl chybu.Vlasti tak jsi se toho bála, ale musím říct že jsi zkoušku splnila na výbornou.
Radunce za její nádherné figurky kterým už jen vdechnout život.Dokonalost sama .
Lucince za úžasného žabáka.Je vidět že už máš cukrařinu v malíčku ,ještě musíš ale trénovat rozhovory....(však víš co tím chci říct)
Pavlínce a Ivanovi za kouzelný dortík plný nádherných kraječek.V první moment jsem přemýšlela kde už kvetou kosatce??? Vlčkovi,klobouk dolů,jste sehraná dvojka kterým pod rukama kvete práce.
Aničce za dráčka který byl nádherný a věř že udělal dětem obrovskou radost.
Zdence........tady bych chtěla napsat,že tak kouzelného koníka jsem ještě neviděla.Připadalo mi že chvílema i mrká těma nádhernýma řasama,které měl jak opravdové.Zdeni ohýbám svůj hřbet a klaním se ti.Jsi veliká šikulka.
Helence a Jarušce z Třebíče že nám předvedly různé zákusky a zodpověděly na každý dotaz.
Libušce z Dekortdortu že nám pomohla vyvětrat peněženky,někomu způsobyla i velký vítr a co jsem se dozvěděla byla tam i nějaká vychřice.
To samé platí o Milušce která dovezla plno nádherných formiček které ještě nemáme a ,,nutně,, jsme je museli mít.Miluško díky a těšíme se na další spolupráci.
Lence a Drahušce za obětavou práci která mi neuvěřitelně pomohla,holky bez vás dvou už si to ani nedovedu představit.
Libušce za překrásné květy které berou dech.Obdivuji její neúnavnost a odpovědi k dotazům které se na ní hrnou ze všech stran.Já bych to ani nestačila poslouchat ,natož odpovídat.Libuško ale vše z mírou a zvolni tempo.!!!!!
Našemu zdravotnímu bratrovi Laďovi,že se postaral o náš pitný režim.Musím prásknout že byl i pracovní úraz a v lékarničce byla jen ohnivá voda.Laďo musíme to na příště dopilovat.
Firmě Gostol že nám otevřela svou prodejnu a umožnila nám nákup všeho potřebného
Firmě Puratos za prodej produktů a dovážky až do domu.
Prostě bych chtěla poděkovat vám všem kteří jste se zúčastnili májového setkání.Všechny dortíky Libuška odvezla do dětského domova http://www.ddplumlov.org/ myslím že souhlasíte semnou, že tam udělají daleko větší radost opuštěným dětem.Takže Vanilky,děkuji za skvělou spolupráci bez které by tohle nádherné setkání ani nebylo.Díky a už teď se těšíme na další setkání které je v jednání.Až budeme něco vědět,dáme včas echo.Prozatím nic určitého nevíme.

Můžeme mít tisíce přání, tužeb a snů,
ale jen zdraví, láska a přátelství dává smysl našim dnům.
Libuška a Wendy
http://toffifee.galerie.cz/

SDC12333.JPG SDC12330.JPG
10
Průměrné hodnocení: 10 (hlasovalo: 5)

Vanilečky moje, jsem na

Obrázek uživatele zacalova

Vanilečky moje, jsem na vás pyšná a moc všem za všechno děkuji. Red rose Red rose Red rose Red heart Red rose Red rose
Tyto Šlapanice udělaly radost nejen nám a myslím, že by bylo fajn kdyby měly pokračování.
Red heart Red rose Red heart Red rose Red heart jste nejlepší Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping

Dobrý den paní Začalová a vanilky

Obrázek uživatele zacalova

Dobrý den paní Začalová a vanilky,
dorty dětem moc moc chutnaly, každý den se snědly dva...prostě se po nich
jen "zaprášilo". Všichni jsme obdivovali tvar, nápaditost a detailní práci
se sladkými ingrediencemi - děti i dospělí. Všem vám držíme palce a radost
při dalším pečení.....je z těch dortíků vidět, že jsou dělány s láskou a
chutí.
Hezký den,
za celý náš kolektiv Páleníková Táňa

Každé setkání ve

Každé setkání ve Šlapanicích (jezdím pouze tam, nějak mi přirostly k srdci) mi dá spoustu příjemného. Ať to jsou vanilky, nové informace, nové mňamky s recepty, nové pomůcky, které vždy dokonala vyprázdní peněženku, vždy jsou to přesně TY důvody proč se těším a po odjezdu dlouho na setkání vzpomínám. Několikrát jsem již napsala, že jsem stašně ráda, že jsem tento server před několika lety objevila. Libuškou Začalovou Red rose z a č a l můj život mít dvě rodiny. Jedna je ta rodinná a druhá jste Vy vanilky. LENIČKO Red rose obdivuji tvou sílu při té orgnizaci našich sletů. DÍKY, že jste Kissing

Vanilky ráda bych ještě

Obrázek uživatele Wendy

Vanilky Red rose
ráda bych ještě dopsala dodatek k úvodu.Při psaní poděkování jsem zapoměla na plno věcí a tak bych to chtěla napravit.Moc bych chtěla poděkovat za dárek který budu asi dlouho rozdýchávat.Nevím čím jsem si to zasloužila,ale strašně moc děkuji.Samozřejmě děkuji za dárečky od vás všech,opět najdou své čestné místo (krom alkoholu) to vypijeme na vaše zdraví.
Znovu bych chtěla říct,že přes velké zdravotní potíže přijela Jiřka Kubíková,Maruška Havlíčková,Ivuška Frajsarová a Jindřiška Duroňová.Holky vím co to pro vás znamenalo a jsem ráda že aspoň takhle jsem vám mohla splnit jedno malinké přání sejít se s vaší velikou sladkou rodinou,která vám všem drží palečky.
Na setkání bylo plno děvčat poprvé,tak doufám že vše proběhlo v pořádku a podle jejich představ.
Tentokrát se dostavili všichni až na dvě vanilky,jedna z nich nemohla ze zdravotních důvodů ale veškeré resty vyřídil syn který nás navštívil.U druhé se nebudu rozepisovat,ale.... PROSÍM VÁS VŠECHNY .... nezatěžujte Libušku aby mi to vyřídila ,myslím že už takhle toho má dost.Tentokrát bude mít přihlášky na starosti někdo jiný jak já a proto všechny přihlášky přes mě a nebo Libušku nebudou brány jako závazné.Která z vás už mi psala,prosím mějte strpení,vyřizuji od neděle poštu ale nebere to konce.Všem vám odpovím,jen to bude chvilku trvat.
Už je nás moc a tak se na příští sraz chystají nějaké změny a opravdu jsou nutné.Moc vám všem děkuji Wink

Dášík.Neboj,jí se

Obrázek uživatele dášík

Dášík.Neboj,jí se přihlásím,až na jarní sraz.Na podzim jsou Kunčice,tak uvolním místo.Jen škoda,že tam nebudete. Crying

Ahoj holky,

Tak konečně jsem se dostala k pc.Hned ze Šlapanic jsem si razila cestu rovnou do rachoty takže ne že bych zapoměla všem poděkovat za super víkend na který jsem se tak těšila.Opět to bylo skvělé,načerpala jsem plno informací tak ted jen mít trochu času to vyzkoušet.Zdeničce děkuji za krásnou tanečnici,moc,moc děkuji-manžel jen s užasem čučel a čekal že žačne tancovat.Ani,dík za dopravu a až si vzpomeneš tak ten receptík prosím,
Už se těším na další srazík jestli ovšem chytnu místo.
Všechny dortíky byly nádherné,holky ,jak vy to děláte? Crying Crying Crying Crying
Děkuji moc všem lidičkám kteří se na srazu podíleli ,bylo to všechno prostě skvělé. Kissing

Můj komentář se taky

Obrázek uživatele smyslova

Můj komentář se taky ztratil - nic se neděje, v lijáku jsme s Hankou šťastně dojely domů. Víkend byl úúúúúúúúúúúúúúžasný.
Jsme plné zážitků!!!!!!!!!!!!!!!
Jsem ráda, že jsem Vás holky, viděla, už teď je mi po vás smutno.
Horní komentář Leničky a Libušky je super!!!!!!!!!!!!!!!
Ještě jednou, moc děkuju za úžasný víkend. Jitka Kissing Kissing

Ahojky,náš komentář se

Ahojky,náš komentář se taky ztratil-nevadí Smile Dojeli jsme dobře a Laďa už doplnil lékárničku.Mimo slivovici a kondomy,přidal škrtidlo Giggle

Taky bychom rádi

Obrázek uživatele langrova

Taky bychom rádi poděkovali za skvěle strávený výkend.Ten původní email se někam ztratil?????
Takovou dávku informací, tipů a rad budeme vstřebávat dlouho. Je potřeba je co nejdříve vyzkoušet...
Red rose Red rose Díky leni že jsme se na srazík dostali. Red heart Red heart
Všem šikovným vanilám děkujeme za jejich super tvorbu!!!! Koník od Zdeničky neměl chybu Clapping. Red rose porcelán od Vlastičky, žabák od Lucinky z toho byli naše děti úplně paffff! A o ostatních dortíkách ani nemluvě, prostě super prácička Giggle Giggle .Ostatním vanikám, pomocníkům a asistentům také vřelé díky!
Ráda jsem Vás holky všechny viděla! zdraví Markéta Langrová

Velký dík,Wendy za

Obrázek uživatele zdenka

Velký dík,Wendy za perfektní zvládnutí 2 příjemně strávených dní,Libušce a Radce S.za předvedení kytiček a figurek , zodpovězení všech dotazu,vlastně VSECHNY jste byly moc fajn a moc se již těším na další setkání.zdenka Kissing Kissing

Velké poděkování,

všem cukrařinkám za předvádění perfektních nápadů. Libučce a Leničce díky za skvělou organizaci a příjemnou atmosféru.Zlatka

Libuško a Leničko za ty

Obrázek uživatele Aisha

Libuško a Leničko za ty dva kouzelné dny mnohokrát děkuji Kissing .Dnes jsem celé dopoledne doma vyprávěla jaké to bylo ve Šlapanicích a samozřejmně i v Kostelci skvělé Thumbs up.Připadala jsem si jak malé děcko,které přijede domů ze super školního výletu a chrlí ze sebe jednu příhodu za druhou.Byl to pro mne silný zážitek na který se nezapomíná Red heart L.

Taky hlásím příjezd

Obrázek uživatele bohunka

Taky hlásím příjezd

Open-mouthed Cimbísci mě dovezli v pořádku Thumbs up Vanilečky, byly jste všechny supééééér!!!! Clapping Clapping Tohle setkání mě vždycky úúúúžasně nabije Thumbs up .Libuška se svýma kytičkama je prostě nepřekonatelná Thumbs up Lenička je fakt bezva organizátorka- zvládá to na 1******.Dortíky, co jste tam dělalali si uložím pro inspiraci Jsem šŤastná, že vás znám Taky bych chtěla poděkovat Luboškovi a Peťovi (kameramanovi) že s námi měli takovou trpělivost.Chlopi- jste bezva Jo a Peťovi , že se postaral abych neuschnula Těším se na další setkání Všechny vás moc zdravím Bohuna

Bohumín hlásí příjez.

Bohumín hlásí příjez. Opravdu krásný začátek května, opět skvělá organizace, skvělé dorty, skvělé vanilky. Romča

Hlásím šťasný návrat

Hlásím šťasný návrat domů, Velké díky Leničce, neúnavné organizátorce za perfektní srazík, Libušce za překrásné kytičky i všem holkám , co
kouzlily nádherné dortíky. Jsem moc ráda, že jsem mohla být s Vámi se všemi. Zdraví Jana

A samozřejmě velké

A samozřejmě velké poděkování Drahušce Daňkové a Leničce Mauserové,, které moc pomáhaly při organizaci. Holky , díky moc , byl to úžasný víkemd. Dlouho budu vzpomínat. Kissing Kissing

Taky děkuji

Taky děkuji za krásně strávený den společně s Vámi!!!Ještě pořád vstřebávám tu kupu informací,které jsem si ze srazu přivezla.Jsem moc ráda,že můžu patřit mezi Vás,jste bezvadná parta lidiček!!!Všechny jste šikulky !!

mám něčí štětec

Obrázek uživatele koala1

Crying
Barbie
Holky hlaste se komu chybí světle fialkový štěteček, jak jsem modelovala tu koňskou hlavu, tak jsem tam měla svůj plecháček s udělátkama a v tom i pár štětců,ani nevím jestli 3 nebo 4. Ten jeden štětec tam byl namočen ve vodě, já s ním lepila hřívu.Potom když se tam už uklízelo, tak někdo hlásil že ve skleničce je štětec, tak jsem si myslela že to tam zůstalo po mě, mám totiž taky fialové, ale když jsem si doma štětce dávala mezi své, tak jsem zjistila, že tento má světlejší barvu, tudíš nen ímůj. Hned jsem na něj navázala červenou mašličku a příště poputuje opět do Šlapanic ke svému majiteli.
Leni tobě díky za poklonu, to si ani nezasloužím, poklona patří tobě za tu skvělou organizaci, ukočírovat tolik lidí, to už je um.

Zdeni, myslím, že jsem

Zdeni, myslím, že jsem zaslechla, že chyběl Wendy v její "zázračné" bedýnce Wink

Pozdrav všem

10

Pozdrav všem účastníkům, já už psala taky včera a někam mi to zmizelo. Lenka nás přivezla spolehlivě a moc jí díky, protože jinak by jsme se tam se Zdenkou nedostaly. Mezipřistání s pokladnou v Kroměříži jsme taky zvládly a holky nebudete tomu věřit, ale protože jsme si s Lenkou vůbec, ale vůbec nestihly pokecat, večerní telefonicky hovor trval 30.25 min..... Giggle Giggle Giggle
Poděkování všem a hodně krásných dortů přeju Red heart Kissing Red heart Dana

Taky jsem hned včera psala

Taky jsem hned včera psala aktuální zprávy o leteckém prostoru nad Zlínem a hlavně, že přistání bylo hladké ... jenže někam to zmizlo Thinking I don''t know
Danuš ... kdoví s kým jsi kecala Open-mouthed Cool Open-mouthed ... já nic ... já muzikant Open-mouthed Wink
Leni, byl to super víkend !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Red rose Kissing
... obdivuju Drahušku ... ptala jsem se jestli za tím stolkem sedí za odměnu nebo za trest a pak ještě chodila jak bankovní makléř Cool Myslím, že hlavně Drahuška a taky Lenka M. mají velkou zásluhu na stálém doplňování proviantu Red rose Red rose Red rose

Leni K. chtěla jsem ty

Obrázek uživatele zacalova

Leni K. chtěla jsem ty komentáře dát všechny na jedno místo ale nestíhala jsem to. Jeden jsem přesunula a další 4 tam došly. Tak jsem to schovala a přetáhnu je sem...... nevadí????? Wink
Muselo to být.... vám bych nestíhala. Giggle

Libuško, jasně, že to

Libuško, jasně, že to neva ... Kissing Cool Jen jsem chvíli nevěděla jestli jsem psala a nebo jsem ještě spala a jen si myslela, že píšu Giggle

ty, jo...já asi ještě

Obrázek uživatele zacalova

ty, jo...já asi ještě spím Giggle jsem ráda, že mám dnešek za sebou I don''t know už aby byla sobota

... a pak další sobota a

... a pak další sobota a další sobota a Vánoce jsou za dveřma Giggle
Já bych spala jak dudek ... jen mít příležitost Giggle Cool Giggle

komentáře , které jste

Obrázek uživatele zacalova

Red rose komentáře , které jste psaly před vložením tohoto poděkování přesunu sem...ať to máme pohromadě Wink
nejdříve to manko musím trochu dospat... ani na oči nevidím.
V pondělí dopoledne nemůžu... ale odpoledne se do toho opřu celým tělem... Wink a, že je čím Giggle Giggle

vanilečky, jak

Obrázek uživatele aneryz

Crying Crying Crying Crying Crying Crying vanilečky, jak já vám všem závidím Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying měla jsem to štěstí, Wink Wink Wink Wink že jsem na Kladně poznala Libušku Wink Wink Wink Wink Wink je to úžasný človíček s obrovským srdíčkem Red heart Red heart Red heart Red heart Red heart Red heart ach jó Crying Crying Crying Crying Crying morava je pro mne moc z ruky Crying Crying Crying Crying Crying takže jen a jen v tichosti závidím !!!!!!!!!

Poděkování

Obrázek uživatele Marunka

Ahojky všechny vanilky,
chtěla bych neprve poděkovat Leničce a Libušce za perfektní organizaci Clapping Clapping našeho "čarodějnickéko" srazu. Dále bych chtěla poděkovat všem vanilkám za vynikající atmosféru, která na srazíku panovala. Je to pro mne nezapomenutelný zážitek nádherně strávené soboty. Hodně jsem toho okoukala a teď už jenom zbývá odzkoušet nově nabyté vědomosti Giggle .Sraz vyšel na jedničku s hvězdičkou. Jsem moc ráda, že mohu být jednou z Vás. Je to pro mne velká čest setkávat se s tak milými a hodnými lidičkami.

Všechny Vás zdraví "nejmenší Vanilka"

Libuško i kdybych teď

Obrázek uživatele Aisha

Libuško i kdybych teď řekla tisíckrát děkuji Ti,nemůže to vyjádřit ten úžasný pocit,který jsem si odvezla domů a který ve mě navždy zůstane.Dnes,když jsme po skončení setkaní Vanilek jejich úžasná dílka předávali tetám v dětském domově v Plumlově ,jsem si znovu uvědomla jaký jsi skvělý člověk s velkým srdcem,který nemyslí jen na sebe,ale hlavně na druhé,kterým život neukázal tu nejpřivětivější stranu tváře.Jsi skvělá,jedinečná. Red heart Děkuji Ti,že jsi Kissing.

Libi, to není moje

Obrázek uživatele zacalova

Libi, to není moje zásluha.... vy jste skvělé a při vás nemůže být člověk jiný.
Dát dortíky dětem byl nápad více lidiček, ne jen mým.
Velký dík tvůrcům těch krásných děl....... díky vám všem. Red heart Red rose Red heart

Dášík.Vezly jste jim ty

Obrázek uživatele dášík

Dášík.Vezly jste jim ty dortíky? Red heart

Vezli... hned po cestě

Obrázek uživatele zacalova

Vezli... hned po cestě domů. Děti měli siestu po obědě, ale tety zůstaly v němém úžasu nad krásou, kterou jste vytvořily.
Padla tam otázka ... a co z toho je jedlé???? a to se dá jíst????.
Jeli jsme potom na oběd a než jsme dojeli domů, bylo v poště poděkování všem a fotky dětí. Nejde mi to vložit, musím vyřešit místo.... vydržte.
Všem vám velké díky.

Už som sa raz asi o 18

Obrázek uživatele Zuzana

Už som sa raz asi o 18 hodine hlásila, že som šťastne doletela, ale niekde to zmizlo. Cesta bola fajn, v autobuse som si zdriemla a do Nového Mesta nad Váhom prišiel po mňa syn autom -nebyť jeho, asi by som tam sedela na kufri ešte doteraz. Ďakujem všetkým za skvelú atmosféru, Libuška, formičku som si už objednala a jednu aj pre Lenku - len jej to neprezraď. Zuzana

AHOJKY DĚVČÁTKA,TAK TAKY

Obrázek uživatele Diana307

AHOJKY DĚVČÁTKA,TAK TAKY JSME DOJELI V POHODĚ,CESTA NÁDHERNÁ.TAKY JSME SI UDĚLALI OKAMŽITĚ KAFÍČKO A KONEČNĚ JSEM SE DOSTALA KE PSANÍ A VŮBEC NEVÍM,CO NAPSAT DŘÍV.Z CELÉHO Red heart DĚKUJU LENIČCE(jak dokáže vše parádně zařídit),LIBUŠCE A DĚVČATŮM,KTERÁ NÁM ZASE UKÁZALY,JAK MAJÍ ŠIKOVNÉ RUČIČKY.A SAMOZŘEJMĚ DÍKY VÁM VŠEM ZA KRÁSNOU ATMOSFÉRU.BYLO TO OPĚT PŘEKRÁSNÉ A MILÉ SETKÁNÍ,NAPLNĚNÉ OBROVSKOU LEGRACÍ.ZKRÁTKA NEDÁ SE TO POŘÁDĚ POPSAT,ALE TEN NÁDHERNÝ POCIT MÁME KAŽDÁ V SOBĚ. Kissing .JMENOVKY BYLY OPĚT ORIGINÁLNÍ A NÁDHERNÉ. Diana307

KOUKAM ŽE JSTE UŠ VŠECHNY

Obrázek uživatele RADKA2

KOUKAM ŽE JSTE UŠ VŠECHNY DOMA,TO JE DOBŘE ŽE JSTE DORAZILY VPOŘADKU.JA CHCI TAKE PODĚKOVAT ZA SUPER VIKEND LIBUŠCE ,WENDY A BOHUNCE ZA JEJICH RADY A POMOC.BYLO TO PERFEKTNI A DORTY TO PŘECHAZEL ZRAK.HOLKY PŘEDVEDLY PARADNI MISTROVSKÉ DILA Thumbs up Thumbs up Clapping Red rose Red rose .TĚŠÍM SE NA DALŠI SRAZ A DO KUNČIC. Wink Red rose Red rose

BOHUNKO PRAVĚ JSEM SI TĚ

Obrázek uživatele RADKA2

BOHUNKO PRAVĚ JSEM SI TĚ UKLADALA NO MEJLU JDU NA TO Kissing

Raduš

Obrázek uživatele bohunka

nezapomeň a ozvi se na bohous.kol@seznam.cz Kissing Zítra ti to pošlu Wink

Smečka Cimbálníků

Obrázek uživatele Wendy

Smečka Cimbálníků hlásí šťastný návrat domů.Bohunku jsme předali do domácí péče a pokračovali k domovu. Teď už sedím u Coffee cup a vzpomínám na vás všechny Kissing
Pokud máte nějaké fotečky,šupem mi je pošlete a já je postupně vložím do galérie Wink

Leni, stáhnu video a pošlu

Obrázek uživatele smyslova

Leni, stáhnu video a pošlu Wink Wink Wink Wink

Leni

a doufám,že jste nějakou tu třešen po cestě potkali,aby jsi nám do příště neuschla

Miladko to víš že jí

Obrázek uživatele Wendy

Miladko to víš že jí živočich ani nehledal Giggle ptala jsem se ho po cestě....kolik jsi dneska olíbal ženských a na mě jsi zapoměl......tvrdil že den ještě nekončí a do večera má čas,ale už je tuhý jak límec takže pokud nevyrazím do ulic tak vám dozajista uschnu a na podzim už budu šustit Giggle Giggle

Leni sedni na koště a

Obrázek uživatele andy

Leni sedni na koště a přileť,mně čekala haluska od chlopa doma ve váze a ještě tu je,tož já Ti ju pučím !!!!!!!!!!!!! Kissing

To bys mi musela pučit i

Obrázek uživatele Wendy

To bys mi musela pučit i chlopa.....ten můj je dneska nepoužitelný Giggle

kůůůůůůůrňa tak to

Obrázek uživatele andy

kůůůůůůůrňa tak to si zůstaň rači doma,né že bych byla lakomá,ale odcamcať,pocamcať Sarcastic

To si říkáš kamoška

Obrázek uživatele Wendy

To si říkáš kamoška I don''t know

jo,jo to sem celá já,když

Obrázek uživatele andy

jo,jo to sem celá já,když příde na lámání chleba........ Kissing

i přesto tě mám ráda

Obrázek uživatele Wendy

Kissing i přesto tě mám ráda Kissing

tož vždyť já tebe tež

Obrázek uživatele andy

tož vždyť já tebe tež kurec,tak přileť a já ti ho na vteřinku pučim Red rose Red rose Red rose Red rose

HLÁSÍM NÁVRAT

HLÁSÍM ŠŤASTNÝ NÁVRAT. Open-mouthed
AKORÁT JSEM SI MUSELA HNED LEHNOUT, ALE TEĎ UŽ JE MI FAJŇ.
DĚKUJI VŠEM VANILKÁM, CO SE PODÍLELY NA ORGANIZOVÁNÍ SRAZU,
ZA ÚŽASNĚ ZORGANIZOVANÉ SETKÁNÍ Clapping, HLAVNĚ WENDY ZA TRPĚLIVOST
A OCHOTU VĚNOVAT SE TAKOVÉ AKCI. Kissing
DORTY BYLY NÁDHERNÉ A ATMOSFÉRA SUPER.
VŠECHNY JSTE MI DODALY SPOUSTY POZITIVNÍ ENERGIE
DO BOJE S MOU NEMOCÍ. VŠEM MOC DĚKUJI. Red heart Jiřinka

Jak budu mít chviku tak to

Obrázek uživatele aknah

Jak budu mít chviku tak to to Jiřinko pošlu. Hlavně se nepřepínej a mysli na samý pozitivní věci co ti dobijí baterky Wink Na podzim se budu těšit

Reklama