Pizza

Pizza

250g hladké mouky, 2lžíce oleje, 125ml.vlažné vody, trocha soli, půl kostky droždí

Postup:
všechny suroviny promícháme a necháme na teplém místě asi 20min vykynout. Těsto rozdělíme na 6dílů, každý díl vyválíme na tenkou placku, potřeme kečupem, poklademe salámem, sýrem, ananasem, kořením na pizzu, zalejeme tekutou šlehačkou(vystačí na všechny placky)a dáme péct. Pečeme do zlatova. Je opravdu moc dobrá.

10
Průměrné hodnocení: 10 (1 vote)

Pizza

40dkg hladké mouky,1/2kostky droždí asi 250ml vlažné vody,sůl,cukr

Udělám v trochu vody kvásek poté přidám do mouky a podle potřeby přidám vodu až vznikne těsto které se nelepí. Vymaž plech a vykplopím těsto rukama od oleje těsto roztahnu do krajů,potřu česnekem s kečupem, trochu gril.koření a pokud máme tak směs na pizzu, nastrouhám salám - junoir, nastrouhám sýr, posypu a dám péct do zlatova je rychlá a levná.

0

Pizza

250g hladké mouky, 2lžíce oleje, 125ml.vlažné vody, trocha soli, půl kostky droždí

Postup:
všechny suroviny promícháme a necháme na teplém místě asi 20min vykynout. Těsto rozdělíme na 6dílů,každý díl vyválíme na tenkou placku, potřeme kečupem, poklademe salámem, sýrem, ananasem, kořením na pizzu, zalejeme tekutou šlehačkou(vystačí na všechny placky) a dáme péct. Pečeme do zlatova. Je opravdu moc dobrá.

Tip:
take delam dle stejneho receptu, ale ne kecup
precetla jsem si v receptech o pizzach, nedavejte kecup ale omacky
ofotim a poslu
jaruna

0

Pizza

Suroviny:
250g hladké mouky,2lžíce oleje,125ml.vlažné vody,trocha soli,půl kostky droždí

Postup:
všechny suroviny promícháme a necháme na teplém místě asi 20min vykynout.Těsto rozdělíme na 6dílů,každý díl vyválíme na tenkou placku,potřeme kečupem,poklademe salámem,sýrem , ananasem, kořením na pizzu,zalejeme tekutou šlehačkou(vystačí na všechny placky)a dáme péct.Pečeme do zlatova.
Je opravdu moc dobrá.

zdroj : Iva

0

Reklama