Krémy, polevy, náplně

Buttercream Frosting - americký krém

Tento krem se nejmenuje Americky krem, je to jen bezny krem, ktery se tu pouziva a rika se mu:
Buttercream Frosting:

230 g prosateho mouckoveho cukru
113 g masla-pokojove teploty
1 cajova lzicka 100% vanilla extract
2 lzice mleka
Slehacem proslehat maslo, pridat vanilla extract. Postupne zaslehat cukr (slehame na stredni stupen). Pak pridame mleko a slehame na vysoky - az je krem bily (asi 5min). Muze se pridat vice cukru nebo mleka, pokud je treba .

Taky muzete pouzit tohle http://www.wilton.com/store/site/product.cfm?id=3E30E7F3-475A-BAC0-54264...

5.5
Průměrné hodnocení: 5.5 (hlasovalo: 2)

Krém kakaový

Uvaříme si kaši: 2 vrchovaté pol. lžic polohrubé mouky a 1/4 litru mléka. Abychom zabránili hrudkám v kaši doporučuji: v části mléka rozmíchat mouku a přes sítko vlít do zbytku mléka - uvařit kaši. Do horké kaše vmícháme asi 10 dkg ztuženého tuku ( do vychlazení pomíchávat), 2 vanilkové cukry a neháme ji vychládnout. Vyšleháme si 2 másla s cukrem do pěny, vmícháme vychládlou kaši a tolik kakaa, jak tmavý chceme mít krém. Potřebujete-li krém hodně tmavý je to v poměru 2 : 1(2lžíce krému- 1 lžíce kakaa viz, foto).

0

Čokoládový krém

Uvaříme si kaši: 2 vrchovaté pol. lžic polohrubé mouky a 1/4 litru mléka. Abychom zabránili hrudkám v kaši doporučuji: v části mléka rozmíchat mouku a přes sítko vlít do zbytku mléka - uvařit kaši.Do horké kaše vmícháme asi 10 dkg ztuženého tuku, 2 vanilkové cukry a neháme ji vychládnout. Vyšleháme si 2 másla s cukrem do pěny, vmícháme vychládlou kaši a rozehřátou čokoládu na vaření (čokolády dáme tolik, jak moc chceme mít krém čokoládový). Krém je dobrý do dortů, řezů i na drobné cukroví.

0

Kávový krém

Uvaříme si kaši: 2 vrchovaté pol. lžic polohrubé mouky a 1/4 litru mléka. Abychom zabránili hrudkám v kaši doporučuji: v části mléka rozmíchat mouku a přes sítko vlít do zbytku mléka - uvařit kaši. Do horké kaše vmícháme asi 10 dkg ztuženého tuku, 2 vanilkové cukry a neháme ji vychládnout. Vyšleháme si 2 másla s cukrem do pěny a vmícháme vychládlou kaši a hodně silnou kávu (je jedno jestli zrnkovou nebo rozpustnou). Krém je dobrý do dortů, řezů i na drobné cukroví.

10
Průměrné hodnocení: 10 (1 vote)

Vanilkový krém

Uvaříme si kaši: 2 pol. lžic polohrubé mouky a 1/4 litru mléka. Aby jste zabránili hrudkám v kaši, doporučuji mouku rozmíchat v části studeného mléka a přes sítko vlít do zbytku mléka - uvaříme kaši. Do horké kaše vmícháme asi 10 dkg ztuženého tuku, 2 vanilkové cukry a neháme ji vychládnout. Vyšleháme si 2 másla s cukrem do pěny a vmícháme vychládlou kaši. Krém je dobrý do dortů, řezů i na drobné cukroví.

0

Krém s Ramou

Suroviny:
2 hrnečky mléka, 6 lžic polohrubé mouky, 3 lžíce cukru, 2 vanilkové cukry

Postup:
s těchto surovin uvaříme kaši, necháme vychladnout. Do vychlazené kaše vmícháme25 dkg másla a 25 dkg ramy, trochu rumu. Můžeme ochutit nugetou, má to vinikající chuť.

0

Máslový krém

1 máslo, 12,5 dkg moučkového cukru, 1 vejce, 3 lžíce kakaa, 2 lžíce rumu, 12,5 rozpuštěného 100% tuku přikapáváme při šlehání do hotového krému.

Postup: vyšlehat vejce s částí cukru a kakaa do pěny. Šleháme nad párou. Vyšleháme máslo se zbytkem cukru, rumem a spojíme s vychladlou kaší. Nakonec rozpuštěný 100% tuk, který přikapáváme při šlehání do hotového krému.

4.33333
Průměrné hodnocení: 4.3 (hlasovalo: 3)

BANÁNOVÝ KRÉM

Suroviny:
1 hrnek mléka, 2 polévkové lžíce moučkového cukru, 2 pol. lžíce cukru krupice, 1 pol. lžíce ztuženého tuku, 130 g másla, 0,5 pudinkového prášku s babánovou příchutí, 1 banán.

Postup:
pudinkový prášek smícháme s cukrem krupicí a třemi lžícemi mléka. Zbytek mléka přivedeme do varu, vmícháme pudink a necháme přejít varem. Přidáme 100% tuk a mícháme do vychladnutí. Utřeme máslo s cukrem a vmícháme s rozmačkaným banánem do pudinku.
!!!!Banán pomačkáme a okamžitě vmícháme do krému.!!!!

0

Jahodový krém

1 hrnek rozmačkaných jahod, 6 polévkových lžic moučkového cukru, 1,5 másla.

Máslo s cukrem vyšleháme do pěny a po částech do ní zašleháváme jahody.
Všechny suroviny musí mít stejnou pokojovou teplotu, jinak se krém srazí.

0

PUNČOVÝ KRÉM

60 g másla, 1 polévková lžíce práškového cukru, 100 g mletých piškotů, punč. Máslo s cukrem vyšleháme, vařečkou vmícháme piškoty (pokud máme okaje od upečeného piškotu-můžeme je dát), punče dáme podle potřeby, tak aby krém získal takovou hustotu jakou potřebujeme.

0

Reklama